Realizacja projektu pn. "EKOPARTNERZY NA RZECZ SŁONECZNEJ ENERGII MAŁOPOLSKI"

w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego na lata 2014-2020,

4 Oś Priorytetowa Regionalna Polityka Energetyczna, Działanie 4.1 Zwiększenie wykorzystania odnawialnych Źródeł energii; Poddziałanie 4.1.1 Rozwój infrastruktury produkcji energii ze źródeł odnawialnych.

Nabór uzupełniający do projektu pn. Ekopartnerzy na rzecz słonecznej energii Małopolski !!!

Wójt Gminy Trzyciąż informuje, że gmina Trzyciąż rozpoczyna realizację kolejnej inwestycji proekologicznej, tj. projektu pn. „Ekopartnerzy na rzecz słonecznej energii Małopolski” – zwanego dalej Projektem, z pozyskanych środków zewnętrznych, dofinansowujących na obiektach prywatnych montaż ogniw fotowoltaicznych, kolektorów słonecznych, pomp ciepła. Poziom dofinansowania wynosi 60% (minus podatek VAT).

Na obecną chwilę jest możliwość dopisania się do programu – dla osób chętnych na montaż kolektorów słonecznych i pompy ciepła!!!

Zasady naboru uzupełniającego:

- Wypełnioną Wstępną deklarację udziału, której wzór stanowi załącznik do niniejszego Ogłoszenia, należy pobrać, wydrukować, wypełnić i złożyć w wersji papierowej na dzienniku podawczy Urzędu Gminy w Trzyciąż, adres: ul. Leśna 4, 32-353 Trzyciąż lub przesłać skan na adres mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

- Wstępne deklaracje udziału będą rozpatrywane wg kolejności wpływu na dziennik podawczy Urzędu do wysokości środków przekazanych Gminie w ramach Projektu oraz do ilości miejsc, jakie się zwolnią z listy podstawowej w terminie do 25 marca 2021 r.

- Lista podstawowa, to lista osób utworzona na podstawie odpłatnych inspekcji wykonanych w 2017 r.

- Złożenie Wstępnej deklarację udziału, nie stanowi gwarancji udziału w Programie.

- Udział w Programie należy zadeklarować tylko na druku, o którym mowa w pkt 1 i tylko w wersji papierowej.

- Osoby zakwalifikowane do Programu będą musiały wykonać na własny koszt inspekcję, która określi możliwości techniczne wykonania wskazanej w deklaracji instalacji.

- Osoby zakwalifikowane do Programu zostaną o tym powiadomione telefonicznie.

- Informacja nt. montowanych urządzeń znajduje się na stronie Gminy Trzyciąż:

W ramach projektu uruchomiono nowy adres emailowy dotyczący wszelkich, niezbędnych uzgodnień technicznych dotyczących dostawy i montażu instalacji OZE tj: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Parametry techniczne dostępne są pod tym odnośnikiem!