“Gdzie słyszysz śpiew, tam wejdź, tam dobre serce mają. Źli ludzie, wierzaj mi, ci nigdy nie śpiewają…”

W dniu 12.03.2019 r. odbyło się coroczne spotkanie Kół Gospodyń Wiejskich i Klubów Aktywnych Kobiet z Gminy Trzyciąż,podsumowujące działalność roku poprzedniego.80 Pań z wszystkich KGW i KAK działających w gminie,wzięły udział w spotkaniu.

Wójt Gminy-Roman Żelazny złożył Paniom życzenia z okazji Dnia Kobiet i podziękował za liczne przybycie oraz działalność na rzecz promocji gminy i kultury lokalnej, po czym zaprosił na prelekcję Pana Jacka Sypienia ( historyka i dziennikarza) o wydarzeniach związanych z I Wojną Światową na Ziemi Olkuskiej i tworzeniem się organizacji kobiecych.Po spotkaniu wszystkie Panie udały się do kina Radość w Wolbromiu na film „Całe Szczęście”.
Organizatorem spotkania była Biblioteka i Ośrodek Animacji Kultury Gminy Trzyciąż .
Honorowy patronat nad imprezą sprawował Wójt Gminy Trzyciąż Roman Żelazny.

{galeria}zdjecia-imprezy/spotkanieKGW2019{/galeria}