Dzisiejszy Dzień Dziecka w gminie Trzyciąż jest bardzo szczególny - wójt Roman Żelazny, w imieniu wszystkich mieszkańców oficjalnie powitał na świecie i w gminie jej nowych obywateli w ramach gminnej akcji "Podziel się swoim szczęściem"????????.
Na okolicznościowe spotkanie przybyły urocze i bardzo grzeczne maluszki: ???????????????????????????? ???????????????????????????????? ze Ściborzyc z mamą Pauliną i tatą Jackiem, którzy mają jeszcze dwie starsze córeczki i synka, ???????????????????????????????????? ???????????????????????? z Zadroża – pierworodna córka mamy Marioli i taty Michała, ???????????????????????????????????????? Ś???????????????? z Tarnawy, synek mamy Kamili i taty Grzegorza, który ma już starszych brata i siostrę, ???????????????????? ????????????????????????ł???? z Porąbki - trzecie szczęście mamy Justyny i taty Marcina, ????????????ś ???????????????????? z Jangrota, synek mamy Emilii i taty Szymona, ???????????????????????????????????????? ???????????????????????????????????? z Michałówki – pierworodna córcia mamy Gabrieli i taty Jakuba i ???????????????????? ????ł???????????????????????? z Jangrota, pierwsza pociecha mamy Agnieszki i taty Pawła.
Wszystkie urodzone w tym roku dzieciaczki, które zechciały odwiedzić dziś Urząd Gminy w Trzyciążu wraz ze swoimi rodzicami, otrzymały na pamiątkę od wójta pluszowego misiaka ???? (bo nie ma lepszego przyjaciela malucha niż przytulny miś) i albumik, w którym rodzice będą mogli dokumentować ważne chwile z życia swojego dziecka, by po latach móc cieszyć się tymi zatrzymanymi w fotograficznych kadrach ???? i notatkach okruchami przeszłości.
Rodzicom gratulujemy uroczych pociech i życzymy, aby maluszki urodzone w tym roku rozwijały się zdrowo i pogodnie, a wszystkim dzieciakom obchodzącym dziś swoje święto życzymy samych radosnych dni i spełnienia marzeń!????